קידום אתרים

לכל עסק קטן כגדול ישנו תקציב לשיווק ופרסום, כולם מעוניינים ב- ROI (החזר השקעה) הגבוה ביותר עבור הכסף שהשקיעו.

בקידום אתרים במנועי חיפוש (SEO) ופרסום ממומן (AdWords) אנחנו נמצאים בזמן הנכון ובמקום הנכון- אנחנו מאתרים את הלקוחות שלכם בתחילת תהליך החיפוש. הם מקלידים במנוע החיפוש את הצורך שלהם ותוך חלקיק שנייה מתקבלות תוצאות. עכשיו נשאלת השאלה- האם העסק שלך נמצא בין התוצאות הראשונות או לא. אם אתה לא נמצא שם- הלקוח שחיפש אותך נמצא אצל המתחרה שלך. נקודה.

איך אנחנו עובדים? מאיפה מתחילים?

שירותי קידום אתר בחברת Smart-Seo מבוצע הן לאתרים קיימים והן כתהליך ליווי לאתרים בבניה. בשלב הראשוני אנו בוחנים את צרכי החברה, מתחריה וקהלי היעד שלה. בשלב הבא נבצע מחקר מילות מפתח שהנו הבסיס לקידום נכון, רלוונטי ואיכותי במנועי החיפוש.

עסקים ללא אתר אינטרנט - רק לאחר בחינת צרכי החברה, מתחרים, קהל יעד ומחקר מילות מפתח ניגש לבניית האתר. נקבע אפיון אתר בהתבסס על מחקר מילות המפתח, נספק מערכת ניהול ידידותית ונוחה לכם ולגוגל ובמידת הצורך נמליץ על מעצבים גראפיים, כותבי תוכן לאתר ועוד. לאחר שהאתר יהיה באוויר נעבור לשיווק וקידום האתר במנועי החיפוש במטרה להגדיל את התנועה אליו.

עסקים בעלי אתר אינטרנט - נבחן את האתר ובמידת הצורך נשפר תכנים ומבנה לנוחיותם של הגולשים באתר ולמנועי החיפוש. בשלב הבא נשווק ונקדם את האתר בהתבסס על מחקר מילות המפתח במטרה להגדיל את איכות ונפח התנועה ממנועי החיפוש ובראשם גוגל.

ומה תפקידכם בכוח?

במהלך עבודת הקידום אנו מעלים תכנים לרשת ובמידת הצורך גם לאתרכם. חשוב לנו להדגיש כי קידום אתרים תלוי במידה רבה בשיתוף פעולה בינינו לבין הלקוח. אף אחד לא מכיר את העסק טוב יותר מבעליו ולכן, אתם צריכים להקדיש זמן לנושא- ככל שתשתפו יותר פעולה האתר שלכם יקודם מהר יותר ואתם תקצרו את הפירות מהר יותר. במידה ואין לכם את היכולת לכתוב עבור האתר שלכם, נמליץ על שירותי כתיבה שיווקית.

מתי רואים תוצאות?

3-4 חודשים לאחר תחילת תהליך הקידום תתחילו לראות תוצאות, סביר כי לא תראו רק התקדמות בתוצאות במנועי החיפוש אלא תקבלו פניות רלוונטיות ואיכותיות דרך האתר שלכם. בשלב הזה כבר תבינו לבד כי - קידום אתרים הנו כלי שיווקי יעיל וזול בכדי להגביר תנועת גולשים רלוונטית לאתר!


גם כשהתוצאות מדברות בעד עצמן, אנחנו לא נחים על זרי הדפנה, עבודתנו אומנם מניבה פירות אך היא אינה מסתיימת – אנו מרחיבים את מחקר מילות המפתח על מנת להגיע ללקוחות רלוונטיים נוספים וממשיכים בתהליך של בנית קישורים, העשרת דפי התוכן באתר, מעקב ותחזוקה שוטפת, התאמת האתר לשינויים באלגוריתמים של גוגל וחשיפה בפורומים, בלוגים, רשתות חברתיות, אינדקסים, פורטלים ועוד אתרים הרלוונטיים לאתרכם.

לפרטים ושאלות נוספות - שיחת ייעוץ חינם!