קידום אתרים אורגני - SEO

מה זה קידום אתרים בגוגל?

קידום אתרים בגוגל

Sell what your customers want, when they want it

קידום אתרים אורגני (SEO) הינה שיטת פרסום שונה במהותה מכל מדיה אחרת. מודעה בעיתון, פרסומת בטלוויזיה, פליירים על מכוניות כולן שיטות פרסום מצוינות ומגיעות לקהל יעד אדיר אך כמה מהם קהל היעד שלך? כמה מהם צריכים אותך בדיוק ברגע שראו את הפרסומת בטלוויזיה? מהו מחירה של פרסומת אחת בטלוויזיה??

בקידום אתרים בגוגל הלקוח מחפש אותך, הוא צריך אותך עכשיו - ברגע הקסם!!!

הלקוח מקליד את הצורך שלו בגוגל ומקבל תשובות – אם תהיה בין התשובות הוא יגיע אליך. שלב זה לא נתפס בעיניו כפרסומת אלא תשובות איכותיות שגוגל מספק לשאלתו. בשלב הבא הלקוח הפוטנציאלי יכנס לאתרך ובמידה ותספק לו את מבוקשו הוא יצור איתך קשר.
מעוניין שנקדם את האתר שלך? צלצל אלינו עוד היום  054-4750316 וקבע פגישה ללא כל התחייבות!!! 

דגש על קידום אתרים בגוגל?

עבור רוב האוכלוסייה אינטרנט=גוגל ולא בכדי. הרוב המכריע של החיפושים באינטרנט נעשים דרך מנוע החיפוש- גוגל ולכן, עיקר משאבי קידום האתר מושקעים בגוגל.

היום, יותר ויותר עסקים מבינים ומפנימים את יתרונות קידום האתר בגוגל (השיטה הזולה והיעילה ביותר להגיע לקהל יעד איכותי ורלוונטי) ומשקיעים יותר משאבים לצרכי קידום. התחרות בתחום אינה מה שהייתה וכדי להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון דרוש מקדם אתרים מקצועי שיוביל את אתרך לעבר התוצאות הראשונות במילות המפתח הרלוונטיים לעסק שלך!

קידום אתרים בגוגל שנעשה באופן חובבני יכול להזיק לאתר. לא. אין מטרה להפחיד אלא ליידע. בסופו של יום גוגל הנו רובוט שסורק מדיי שנייה כמויות אדירות של מידע וכשהוא מזהה טעויות קצת קשה לומר "סליחה טעיתי" הרובוט שולח את אתרך רחוק ככל האפשר מהתוצאות הראשונות, העבודה שעשית תרד לטמיון ועכשיו...צריך להוכיח את עצמך מהתחלה.

נכון, אינך מבין את גודל הנזק מאחר והנך קורא שורות אלו סביר כי מעולם לא קידמת את אתרך. עסקים שהגיעו לדף ראשון בגוגל ורגילים לקבל פניות דרך האתר ועל אחת כמה וכמה טלפונים למשרד מרגישים פגיעה קשה כאשר האתר שלהם "נזרק" למטה בתוצאות החיפוש. בהתאם לכך, נדגיש כי - סוף מעשה במחשבה תחילה. במידה והחלטת כי אתה מבין או רוצה להבין יותר את החשיבות של קידום אתרים לעסק שלך וכיצד הדבר יכול להועיל לך-
צלצל אלינו - 054-4750316 וקבע פגישה ללא כל התחייבות!!! או לחץ צור קשר ולמלא את הטופס ואנו נחזור אליכם!