סרטון תדמית – הדבר החם בעולם השיווק

בעידן הטכנולוגי הנוכחי חלוקת הקשב של הצרכן הווירטואלי מתפרסת על פני אינספור אפשרויות. כתוצאה מכך לכל אתר אינטרנט עסקי ישנו תחום זמן מוגבל בו תשומת לב הגולש נתונה אליו. לכן ישנה חשיבות מהותית לדרך בה מוצג האתר החל מדף הבית. הצרכן במאה העשרים ואחת יעניק לאתר העסק שניות בודדות של חסד, היה והאתר אינו מרתק אותו למסך, הוא יקליק לדף הבא ללא היסוס. הדרך האולטימטיבית להעביר גרעין אידיאולוגי עסקי אשר אינו מתפרש על גבי מספר רב של עמודים באתר האינטרנט, הינה באמצעות הפקת סרטון תדמית.

מהו סרט תדמית?

למעשה ניתן לתאר את מהותו של הסרטון
הוויראלי במשפט מזוקק אחד, "חלון הראווה הוויזואלי של העסק". כאמור בכדי שהצרכן יכיר את השירות או המוצר אותו אנו מציעים לו באופן פרטני, עליו להקדיש דקות ארוכות, בכדי לעכל עמודים רבים של טקסט באתר העסק. לעומת זאת סרטון תדמית, נועד להעביר את המסר השיווקי של העסק, בתוך מספר דקות בודדות (בין שלוש לחמש דקות) הישר לתודעתו של הלקוח הפוטנציאלי. כך הלקוח אינו משקיע מאמץ בקריאה ובחיפוש מידע רלוונטי, אלא מידע זה מוצג לפניו באופן מושך תשומת לב, אשר יעניק לעסק את היתרון היחסי על פני מתחריו.

חשיבותו השיווקית של סרטון תדמית

עקב חשיבותו הרבה בתהליך השיווק, הפך סרטון התדמית לדבר הבא בעולם השיווק. בין אם מדובר בעסקים קטנים אשר מציעים שירות או מוצר בודד, ובין אם מדובר בחברות היי-טק הכוללות מגוון רחב של שירותים ומוצרים, סרטון תדמית מתאים לכל סוג עסק. כמובן שסרטון התדמית משתנה בהתאם לצרכי העסק, ולמסר השיווקי אותו הוא מעוניין להעביר ללקוח הווירטואלי הפוטנציאלי. אך בכדי לבדל את העסק משאר המתחרים בתחום, עליו להעביר מסרים שיווקים באופן ויזואלי ואטרקטיבי.

חברות הפקות לסרטוני תדמית

בשל חשיבותו העצומה, סרטון תדמית מופק על ידי חברות הפקה המיועדות לכך. משמע חברות המשלבות בין אנשי קולנוע והפקה אשר אחראיים לפן הוויזואלי של סרטון התדמית, לבין אנשי שיווק אשר קובעים את התוכן השיווקי הנחוץ לסרטון. בכדי להפיק סרטון תדמית איכותי, אשר יגרום להשפעה הרצויה בקרב הצרכנים, ולא יונח בדף הבית של אתר העסק ותו לא, על הסרטון להיעשות על ידי תסריטאים שיווקים, צלמים מקצועיים, והפקה איכותית. בסופו של דבר סרטון תדמית הינו כרטיס הביקור של העסק, על כן יש להפיק אותו על ידי מומחים בתחום בלבד.

טווח המחירים לסרטי תדמית הוא רחב ותלוי בחברת ההפקה וציפיות בעל העסק (האם הוא מעוניין בצילומי אוויר ותלת מימד או מסתפק בצילומים במשרדי החברה...)

מעוניין להפיק סרט - פנו אלינו עוד היום!!!