אודות

Smart SEO - שיווק חכם באינטרנט!

Smart SEO (סמארט קום אס.אי.או 2009 בע"מ) נוסדה בשנת 2009 ומספקת פתרונות שיווק ופרסום דיגיטלי לעסקים וכספקי משנה עבור משרדי פרסום. 

היום, בעידן האינטרנט, קל מאוד ללכת לאיבוד בים האינפורמציה. בעלי עסקים, העוסקים בדברים רבים מעבר לאינטרנט, נוטים להרים ידיים ולוותר על האינטרנט ככלי שיווקי למרות שהוא אחד הכלים הזולים והיעילים ביותר עבורם. אלו שכבר החליטו להעז ולקפוץ למים לרוב משקיעים כסף בבניית אתר ותו לא וחבל. ממש חבל.

אנו, ב- SmartSeo נמצאים כאן על מנת לתת מענה לכל אותם עסקים שעוד לא קפצו למים (אלו שעדיין לא בנו אתר) ולאלו שכבר קפצו (בנו אתר) ומרגישים שהם טובעים ולכן, מרימים ידיים.

ביחד איתכם נעבור את כל השלבים. לאלו מכם הצריכים הסברים- נסביר את התהליך (שוב ושוב אם צריך) ולאלו מכם המעדיפים לדלג על שלב ההסברים- נעביר דו"ח תוצאות...

הרעיון המנחה אותנו (ולכן אמרנו "בוטיק"), הוא שאנחנו זמינים לכם. אצלנו ב- SmartSeo אינכם מועברים מנציג לנציג אלא עוברים תהליך שלם עם מנהל לקוחות אחד בלבד המלווה אתכם לאורך כל הדרך. מרגע תחילת עבודתנו המשותפת נשמח להסביר, להבהיר וללמד אתכם את כל שתחפצו לדעת ובכלל- נעמוד לשירותכם.

המוטו לפיו אנו פועלים הנו: הצלחה שלכם היא הצלחה שלנו. חד וחלק.

התוצאות שלנו מדברות בעד עצמן ולכן אין צורך להרבות במלים תבחנו אותנו בעצמכם: